Mariola Klepadło

O mnie

Nazywam się Mariola Klepadło.

Jestem psychoterapeutką Core Energetics w trakcie certyfikacji i członkiem Polskiego Stowarzyszenia CE. Core Energetics to rozpowszechniony na świecie holistyczny model psychoterapii somatycznej. Prowadzę grupy ćwiczeniowe i indywidualne spotkania psychoterapeutyczne. Moja praca jest pod stałą superwizją doświadczonych terapeutów z Nowego Jorku.

Jestem dyplomowanym pedagogiem. Od 15 lat pracuję z dziećmi i wspieram ich rodziców w komunikacji i wychowaniu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach dotyczących efektywnej komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, mediacji, treningach interpersonalnych i komunikacji bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Praca z dziećmi obudziła we mnie radość i energię mojego wewnętrznego dziecka i przywróciła moją pasję z dzieciństwa - śpiewanie. Od 15 lat zgłębiam tajniki śpiewu tradycyjnego z różnych stron Europy i nie tylko. W swojej pracy korzystam z mocy głosu, który ułatwia nam spotkanie z naszymi blokadami i pomaga rozluźnić napięcia, porusza nasze serca i umożliwia nam kontakt z głębią naszego jestestwa-duszą.

Uwielbiam śmiać się, tańczyć i spotykać z przyjaciółmi. Wierzę, że w każdym z nas drzemią zasoby pozwalające uzdrowić siebie. Czasem wystarcza nam pomoc oddanego przyjaciela, któy nas wysłucha, a czasem potrzebne jest uważne i troskliwe spojrzenie terapeuty. Spotkanie w empatycznej, szczerej i akceptującej relacji pomaga rzucić inne swiatło na dotychczasowe trudności, a dzięki bliskości i poszanowaniu pozwala przywrocić harmonię w funkcjonowaniu.

Zapraszam Cię do kontaktu